EnglishDeutsch

O NAS

Firma ZUHIP istnieje od 1990 roku i stanowi  sieć salonów RTV/AGD na terenie Polski budując  wśród Klientów świadomość marki nowoczesnej i oferując profesjonalną obsługę,  atrakcyjne produkty w rewelacyjnie niskich cenach.

ZUHIP w swej bogatej ofercie posiada produkty elektroniki użytkowej oraz artykuły gospodarstwa domowego. Posiadamy wiodące marki: Whirlpool, Polar, Amica, Mastercook, Beko, Bosch, Siemens,  Ariston , Indesit , Electrolux,  Samsung, Sony , Panasonic, LG, Philips, Thomson i wiele innych liczących się producentów zagranicznych i polskich działających na polskim rynku.

W naszych salonach zawsze możesz liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, promocje, profesjonalna obsługę oraz doradztwo, a także stałą opiekę serwisową oraz korzystne, promocyjne raty 0% z możliwosicią wydłużenia gwarancji do 5 lat.

Posiadamy w ofercie pakiet BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA który jest ułożony dla potrzeb Klientów samotnych, starszych , zapracowanych oraz dla tych którzy cenią profesjonalizm. 

Celem frmy ZUHIP Sp. z o.o.  jest zaspokojenie potrzeb Klientów i zapewnienie opieki w chwili użytkowania zakupionego u nas produktu tworząc salony dla każdego kto ceni zaufanie oraz uznanie dla przeszło 23 lat doświadczeń w rynku.

ZUHIP Sp. z o.o. jest wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
pod numerem KRS 0000269518
Kapitał zakładowy w wysokości 6.000.000 zł wpłacony w całości.
REGON:300431854
NIP: 668-18-88-359

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NEWSLETTER

pola wymagane

Wpisz swój adres e-mail aby być na bieżąco informowanym o nowościach oraz o promocjach w sklepach ZUHIP

OK, zamykam
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.