EnglishDeutsch

NOWOŚĆ PRODUKTOWA

NOWOŚĆ WHIRLPOOL

Wąskie pralki linii Carisma z technologią 6-ty Zmysł

Innowacyjny design, duża pojemność, klasa efektywności energetycznej A++ i tylko 44cm!

Technologia 6-ty Zmysł zapewnia najwyższy poziom efektywności wykorzystania zasobów. 6-ty zmysł rozpoznaje wielkość wsadu monitorując pracę silnika obracającego bęben z wsadem i porównując go z danymi zapisanymi w pamięci. To porównanie pozwala obliczyć wielkość wsadu i automatycznie dostosować do niego zużycie wody, energii i czasu, w zależności od rodzaju pranych tkanin. Oszczędność zasobów nawet do 70%!

Duża pojemność bębna 7 kg oraz program Duże Rzeczy ułatwia pranie takich rzeczy jak np. kołdry, koce z włókien syntetycznych, pościel, śpiwory, dywaniki łazienkowe, narzuty. Program przechodzi przez wszystkie etapy prania począwszy od prania wstępnego. do prania zasadniczego.

logo2

Efektywność energetyczna wąskich pralek linii Carisma to klasa A++. Program SuperEco optymalizuje zużycie energii. Dzięki kombinacji mniejszej ilości obrotów, lepszego namaczania i optymalnego podgrzewania wody możliwe jest uzyskanie oszczędności energii nawet do 40%, przy pełnym wsadzie. Czas trwania cyklu zostaje wydłużony do 4-5 godz. Dzięki wydłużeniu cyklu prania program ten gwarantuje ekonomiczność zużycia energii.

logo3

Funkcja Clean+ służy usuwaniu uporczywych plam i polega na praniu w specjalnym, wielofazowym cyklu. Dzięki zróżnicowaniu czasu trwania poszczególnych faz i temperatur prania, funkcja opty-malizuje działanie substancji aktywnych zawartych w detergentach.

logo4

Wielu z nas używa znacznie większe ilości detergentu niż jest to konieczne. System Zarządzania Detergentem rozwiązuje ten problem, sugerując dokładną ilość detergentu właściwą dla danego cyklu prania. Zalecenia te oparte są na szeregu informacji monitorowanych przez pralkę takich jak: poziom twardości wody, zabrudzenie tkanin, wielkość ładunku, rodzaj materiału i rodzaj detergentów (proszek lub płyn). Rozwiązanie to pomaga ci oszczędzać pieniądze i dbać o środowisko.

logo5

Program Super Szybki 15’ przeznaczony jest do prania lekko zabrudzonych ubrań. Odświeża krótko noszone ubrania z bawełny, włókien sztucznych oraz mieszanek z bawełną. Należy stosować najmniejszą zalecaną ilość środka piorącego. Działa w temperaturze 20-300C i kończy się odwirowaniem z maksymalną prędkością dla danego modelu pralki.

 

Przyjdź, zadzwoń, napisz...

ZOBACZ LISTĘ SKLEPÓW

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NEWSLETTER

pola wymagane

Wpisz swój adres e-mail aby być na bieżąco informowanym o nowościach oraz o promocjach w sklepach ZUHIP

OK, zamykam
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.